Václav Zapadlík Známky s vůní benzínu

Výstava Známky s vůní benzínu, kterou do Muzea silnic zapůjčilo pražské Poštovní  muzeum, si kladla za cíl seznámit širokou veřejnost s tvorbou Václava Zapadlíka, neodmyslitelně spjatou s malbou a kresbou historických automobilů, tentokrát v kontextu známkové tvorby. Maestro Václav Zapadlík byl představitelem uměleckého směru označovaného jako fotorealismus, přičemž se ve své tvorbě zaměřoval výhradně na dopravní techniku.

Výstavu doplnily historické hračky zapůjčené z Muzea autíček ze zámku Příseka, který se nachází nedaleko Brtnice na Jihlavsku, vystaveny byly i nové modely aut a motocyklů, historických, klasických i moderních,  vyráběné firmou ABREX. Malé i velké návštěvníky potěšili i vystavení Igráčci – pošťáci.