Odpoledne v muzeu silnic 2017

Na sobotní odpoledne 30. září připravilo vikýřovické muzeum ve spolupráci s Civilní ochranou Šumperk  „Odpoledne v Muzeu silnic“, jehož největším tahákem byl určitě jako každý rok především prezentace vyprošťovacího tanku, který muzeum do svých sbírek získalo darem od Města Šumperk. Každoroční předváděcí jízdy tanku doplnily i možnost projížďky v obrněných transportérech a další aktivity, které pro návštěvníky připravili členové Civilní ochrany. Muzejníci nabídli jak  možnost posledního zhlédnutí výstav, jejichž instalace  končí právě v sobotu 30. září – „20 let Kolštejnského okruhu v Branné“  a „Auta do dlaně – autodráhy“ – tak i prohlídky stálých expozic, zábavné kvízy, závodní dráhu šlapacích motokár pro děti ad. Pro malé i velké návštěvníky byly připraveny odměny za aktivitu.