Odpoledne v Muzeu silnic

Pro zpestření Dnů evropského kulturního dědictví připravilo Muzeum silnic ve Vikýřovicích  na sobotní odpoledne 15. září 2018 program pro zábavu i poučení návštěvníků. Na besedách s válečným veteránem ing.  Jaroslavem Kulíškem bylo možné se dozvědět zajímavé informace o obraně republiky, opět po roce byl k vidění „v akci“  jeden z unikátních sbírkových předmětů muzea – vyprošťovací tank, oživit si své znalosti z oblasti první zdravotnické pomoci a také bylo připraveno mnoho aktivit formou hry, za jejíž úspěšné  absolvování bylo možné získat i drobné ceny. Samozřejmostí byly i volné prohlídky instalovaných muzejních expozic a výstav. Program sobotního Odpoledne v silničním muzeu probíhal od 14 do 18 hodin.